Kontaktinformācija

Kā mūs atrast - Viskaļu iela 36A

Studentu lietvedība:
Agnese Špīlberga, MTAF dekanāts
Pieņemšana:
Viskaļu 36a-105, Rīga, trešdienās 10-12.
Paula Valdena iela 1-303, otrdienās 15-17,
ceturtdienās, piektdienās 10-12
Tālrunis: (+371) 6708 9050;
E-pasts:
Agnese.Spilberga@rtu.lv

Jautājumi par studiju programmu saturu:
docents prakt., MBA, M.Sc. inž. Juris Kreicbergs
Adrese: Viskaļu iela 36A-216, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9741; Mob: (+371) 2924 5628   
E-pasts: Juris.Kreicbergs@rtu.lv

Jautājumi par uzņemšanu studiju programmā:
RTU uzņemšanas komisija
Adrese:
Āzenes iela 6, Rīga, Latvija, LV-1658
Tālrunis: (+371) 6708 9319

https://www.rtu.lv/lv/studijas/uznemsana   
 E-pasts: uznemsana@rtu.lv

 

Jautājumi par uzņemšanu neklātienē:
RTU Neklātienes un vakara studiju departaments
Adrese: Paula Valdena iela, Rīga, Latvija
Tālrunis: (+371) 6708 9413  ; Mājas lapa

E-pasts: Danuta.Rozite@rtu.lv

 

Jautājumi 3. un vecāko kursu neklātienes studentiem:
RTU NVSD biroja administratore Solvita Mačāne
Adrese: Paula Valdena iela, Rīga, Latvija
Tālrunis: (+371) 6708 9412
; Mājas lapa
 E-pasts: Solvita.Macane@rtu.lv

 

Jautājumi par Automobiļu transporta doktorantūru:
docents, Dr.Sc.Ing. Aivis Grīslis
E-pasts: Aivis.Grislis@rtu.lv

Jautājumi par šo mājaslapu www.auto.rtu.lv:
docents prakt., MBA, inž. Juris Kreicbergs
Adrese: Viskaļu iela 36A-216, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9741
Mob: (+371) 2924 5628    
E-pasts: Juris.Kreicbergs@rtu.lv

Automobiļu katedras pasniedzēji::

docents prakt., M.Sc. inž. Ēriks Vonda
Adrese: Viskaļu iela 36A-219, Rīga, Latvija, LV-1006
tālrunis: (+371) 6708 9742  
 E-pasts: Eriks.Vonda@rtu.lv

 

docents prakt., M.Sc. inž. Gundars Zalcmanis
Adrese: Viskaļu iela 36A-225, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9742  
 E-pasts: Gundars.Zalcmanis@rtu.lv

 

laboratoriju vadītājs, M.Sc. inž. Jānis Rudzītis
Adrese: Viskaļu iela 36A-236, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9742  
 E-pasts: Janis.Rudzitis@rtu.lv

 

lektors, M.Sc. inž. Māris Gailis
Adrese:Viskaļu iela 36A-229, Rīga, Latvija, LV-1006
 E-pasts: Maris.Gailis@rtu.lv

 

laboratoriju vadītājs, M.Sc. inž. Andris Skārds
Tālrunis: (+371) 2616 5367

 

Jautājumi, kurus nav izdevies atrisināt ar minētiem kontaktiem:
MTAF dekāns, profesors, Dr.Sc.Ing. Ēriks Geriņš
Adrese: Viskaļu iela 36A-222, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9711    
E-pasts: Eriks.Gerins@rtu.lv

 

Latvian

Slider