Study program Automobile Transport Riga Technical University

Contacts

Kā mūs atrast - Ezermalas iela 6k

Organizatoriskie jautājumi:
Maiga Ābola, RTU Automobiļu katedras lietvedība
Adrese: Ezermalas 6-214, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9714      
Fakss: (+371) 6708 9744     
E-pasts: auto@rtu.lv

Organizatoriskie jautājumi 1. un 2. kursa studentiem:
Inese Balacka, RTU TMF jaunāko kursu lietvedība
Adrese: Ezermalas 6-226, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9369 
E-pasts: Inese.Balacka@rtu.lv

Jautājumi par studiju programmu saturu:
docents prakt., MBA, inž. Juris Kreicbergs
Adrese: Ezermalas 6-216, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9741    
E-pasts: Juris.Kreicbergs@rtu.lv

Jautājumi par uzņemšanu studiju programmā:
RTU uzņemšanas komisija
Adrese: Kaļķu iela 1-121, Rīga, Latvija, LV-1658
Tālrunis: (+371) 6708 9319   
 E-pasts: uznemsana@rtu.lv

 

Jautājumi par uzņemšanu neklātienē:
RTU Neklātienes un vakara studiju departaments
Adrese: Āzenes iela 16/20-306, Rīga, Latvija
Tālrunis: (+371) 6708 9413  ; Mājas lapa

E-pasts: Danuta.Rozite@rtu.lv

 

Jautājumi 3. un vecāko kursu neklātienes studentiem:
RTU NVSD biroja administratore Margrieta Stikāne
Adrese: Āzenes iela 16/20-306, Rīga, Latvija
Tālrunis: (+371) 6708 9412 
Mājas lapa
 E-pasts: Margrieta.Stikane@rtu.lv

 

Jautājumi par šo mājaslapu www.auto.rtu.lv:
Automobiļu katedras vadītājs, docents, Dr.Sc.Ing. Aivis Grīslis
Adrese: Ezermalas 6-209, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9743   
E-pasts: Aivis.Grislis@rtu.lv

Jautājumi par šo mājaslapu www.auto.rtu.lv:
docents prakt., MBA, inž. Juris Kreicbergs
Adrese: Ezermalas 6, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9741
Mob: (+371) 2924 5628    
E-pasts: Juris.Kreicbergs@rtu.lv

Jautājumi, kurus nav izdevies atrisināt ar minētiem kontaktiem:
TMF dekāns, profesors, Dr.Sc.Ing. Ēriks Geriņš
Adrese: Ezermalas 6-222, Rīga, Latvija, LV-1006
Tālrunis: (+371) 6708 9711    
E-pasts: Gerins@inbox.lv


 
English

Slider